اجاره سند جهت تعزیرات حکومتی

اجاره سند جهت تعزیرات حکومتی

اجاره سند جهت تعزیرات حکومتی

قبل از ورود به مبحث شرایط اجاره سند برای امور تعزیرات حکومتی لازم است ابتدا با معنی تعزیر آشنا باشید. تعزیر در لغت به معنی عقوبت و ادب کردن است. اندازه آن در قانون مشخص نشده است و این در حکم قضای دادگاه است.

در این بخش قصد داریم شما را با مباحث و جنبه های مختلف جرم تعزیرات حکومتی آشنا کنیم و انواع آن و شرایط اجاره سند جهت تعزیرات حکومتی را به بیان ساده شرح دهیم.

اجاره سند جهت تعزیرات حکومتی

 

 

منظور از سازمان تعزیرات حکومتی چیست؟

همان سازمان مبارزه با کالای چاق، کم فروشی کردن، احتکار کالا، گرانفروشی، عدم درج قیمت، تقلب در تولید کالا و عرضه آن، عدم صدور فاکتور، نداشتن پروانه، فعالیت تجاری غیر مجاز و غیره که توسط واحدهای صنفی، تولید و دارای مجوز کسب و کار قانونی است، را تعزیرات حکومتی می گویند.

سازمان تعزیرات حکومتی وظیفه رسیدگی به جرایم و تخلفات حقوقی اصناف از طریق قانون را به عهده دارد. در صورت متهم شدن فردی برای او پرونده تشکیل شده و به مراجعه قضایی با قرار تامین وثیقه ارجاع داده می شود. عموما برای وثیقه جرایم تعزیراتی سند ملکی 6 دانگ مورد قبول است.

 


سقف مبلغ اجاره سند برای زندانی تعزیرات حکومتی

عموما هزینه و مبلغ برای قرار وثیقه و ارزش آن توسط دادگاه مشخص می شود. در همان مرحله تفهیم اتهام از متهم قرار وثیقه خواسته می شود که موسسه حقوقی ضامن راد با معرفی سند گذار امور مربوط به سند را انجام خواهد داد.

قیمت اجاره سند برای زندانی تعزیراتی بسته به نوع حکم و سنگین و سبکی متغیر می‌باشد، که لازم است حتما با ضامن راد و وکیل مشاوره شود.

در زمینه اجاره سند برای تعزیرات حکومتی در موسسه حقوقی ضامن راد خدمات زیر ارایه می‌شود.

  1. سند جهت آزادی زندانی تعزیراتی در هر مبلغ
  2. تامین وثیقه برای ضمانت در مراحل دادرسی تعزیراتی
  3. تامین وثیقه و اجاره سند برای مرخصی زندانی تعزیراتی تهران و اسلامشهر

 


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *