اجاره سند جهت حسن انجام کار

اجاره سند جهت حسن انجام کار

اجاره سند جهت حسن انجام کار / یک راه حل سریع برای ارایه به کارفرما یا تضمینی برای استخدام جهت اجرای به موقع کار و حسن انجام وظیفه حین قرارداد منعقده می باشد. در این باره لازم است با برخی از شرایط حقوقی آن اطلاع داشته باشید.

اجاره سند جهت حسن انجام کار

اجاره سند یک رویه عادی و رسمی در بین شرکت های پیمانکاری می‌باشد که برای تضمین انجام کار و حسن نیت تا اتمام شرایط قرارداد بین کارفرما و پیمانکار (حقیقی یا حقوقی) منعقد می‌شود.

این تضمین ممکن است یک سفته، سند باشد که برای جبران غرامت در صورت عدم انجام وظیفه منعقده بین کارفرما و پیمانکار ارایه می‌شود.

شرایط قانونی تنظیم قرارداد

اگر شخصی حقیقی یا حقوقی برای شروع کار در یک شرکت، موسسه یا سازمان یا کارگاهی و کارخانه ای برای استخدام یا انجام امور پیمانکاری جذب شود.

قبل از شروع به کار رسمی و بهره مندی از حق و حقوق قانونی خود طرفین شرایطی را تحت قرارداد کار به امضا می‌رسانند.

در برخی از قراردادها کارفرما با مشخص کردن محدوده زمانی یا ایجاد مسئولیت، درخواست وثیقه قرار دادن مبلغ یا چک یا سندی برای حسن انجام کار به صورت امانت تا اتمام مدت قرارداد از کارگر یا پیمانکار درخواست می‌کند. بنابرین شرط ادامه کار لازمه تامین وثیقه حسن انجام کار می‌باشد.

انعقاد هر نوع قرارداد پیانی یا کاری شرایط و قوانین خاص به خود دارد. پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از اتفاقات ناخواسته یا ضایع شدن حقوق خود، حتما از موسسه حقوقی ضامن راد برای تنظیم و انعقاد قرار داد کمک بگیرید.

موسسه ضامن راد با دارا بودن صدها ضامن معتبر از سراسر کشور آماده ارایه خدمات اجاره سند برای انجام جسن نیت در انجام کار می‌باشد. شما می توانید هر روز حتی روزهای تعطیلی با مشاورین موسسه ضامن راد اطلاعات لازم را کسب کنید.

دیگر مطالب پیشنهادی :

 


پرسش و پاسخ در حوزه اجاره سند حسن انجام کار

بسته به نوع پروژه و قرارداد کاری قابل درخواست است. پیشنهاد می کنیم به موسسه حقوقی ضامن راد مشاوره کنید.
این یک روال عادی در استخدام شرکت‌ها می‌باشد که کارفرما در زمان استخدام برای تضمین و جلوگیری از ضرر رسانی و پایبندی به قرارداد کاری دریافت می‌کند.
طبق عرف قانونی 10 درصد از کل پروژه پیمانکاری می‌باشد.
خیر. می توانید از طریق دورکاری هم انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *