شماره تماس :

۰۲۱۵۶۶۹۱۹۲۷

گاها در امور قضایی کیفری در مراحل تحقیقات بازپرسی، برای حضور متهم  در دادگاه برای ادامه رسیدگی در زمان‌هایی که لازم باشد، قرار وثیقه صادر می‌کند.

اگر اتهام وارد شده حتی اگر اثبات نشود تا مراحل اتمام تحقیقات که به مدت معلوم بسته به بزرگی پرونده‌ها در نظر گرفته می شود به دلیل اینکه اگر قرار وثیقه تسیلم نشود متهم تا اتمام تحقیقات در بازداشت خواهد بود، باعث ایجاد مشکلات روحی و روانی برای متهم و خانواده وی خواهد شد.

گروه وکلاو مشاوره ضامن راد برای جلوگیری از بروز مشکلات برای متهمان و خانواده‌هایی که قادر به تامین قرار وثیقه، برای آزادی متهم نیستند، خدمات اجاره سند در هر شهری را متهم در آن محکوم شده باشد تامین می‌کند.

اجاره سند برای آزادی زندانی

 جهت جلوگیری از پنهان شدن یا فرار کردن متهم و گریختن احتمالی تا اتمام فرآیند دادرسی انجام می شود.

اجاره سند برای مرخصی زندانی

محکومان حبس ابد به متهم حبس تا 15 سال که سه سال از مدت زندانی خود را سپری کرده‌اند می توانند از این خدمات دوره ای استفاده کنند.

ضامن دادگاه برای مرخصی زندانی

برای متهمان محکوم مالی سبک و سنگین و نیز جرایم حقوقی توسط گروه وکلای ضامن راد انجام می شود.

اجاره سند جهت حسن انجام کار

این خدمات برای پیمانکاران که برای مدت معینی خدماتی را به کارفرما انجام خواهند داد انجام می شود. گروه وکلا و مشاوره ضامن راد آماده پذیرش تامین اجاره سند حسن کار است.

اجاره سند جهت تعزیرات حکومتی

برای افرادی که به جرایم قاچاق کالای تجاری محکوم شده‌اند انجام می شود. گروه ضامن راد در تمام شهرها خدمات اجاره سند تعزیرات حکومتی را انجام می‌دهد.

اجاره سند جهت اخذ نمایندگی

هموطنانی که برای افتتاح دفاتر پلیس + 10 + پیشخوان دولتی یا افتتاح فروشگاه زنچیره ای یا نمایندگی فروش سیم کارت و غیره دارند می توانند از این خدمات ضامن راد استفاده کنند.

در صورتی که نسبت به امور مرتبط با خانواده نیاز به مشاوره دارید می توانید از طریق دکمه زیر فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید.

خبر. تنها مالکانی که سند به نام آنها صادر شده مجاز به اجاره سند و سپردن قرار وثیقه هستند.

تا اتمام مراحل اجرای حکم سند باید در اجاره دادگاه باشد. در صورتی که بخواهید فک رهن کنید باید متهم را احضار و به دادگاه یسپارید سپس سند خود را آزاد کنید.

به جرم فروش مال غیر دولتی محکومیت کیفری به جرم کلاهبرداری در پی خواهد داشت.

به دلیل شما مستجر هستید این سند قابل پذیرش برای دادگاه نیست.

اجاره سند بر اساس میزان حجم مالی تعیین شده توسط دادگاه تعیین می شود. عموما اجاره سند از مبالغ 200 میلیون تا میلیارد توسط گروه وکلا و مشاوره ضامن راد انجام می شود.